Nawilżacz do CPAP RESMED

Nawilżacz do CPAP RESMED
ManufacturerResMed

Nawilżacz do aparatu CPAP RESMED
Sales price 800,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

min_resmedmin_resmed2min_resmed3

Terapia CPAP może powodować odczuwanie suchości oraz niedrożność nosa i gardła, co w efekcie może prowadzić do obniżenia komfortu podczas snu. Ogrzane i nawilżone powietrze zmniejsza uczucie suchości i czyni terapię bardziej komfortową, przez co przyspiesza dostosowanie się pacjenta do wymogów terapii CPAP.

H5i jest to wiodący na rynku nawilżacz, zdolny do dodania 17,5 mgH2O / litr suchego powietrza. Zapewnia dostosowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta i bada wiele skomplikowanych parametrów otoczenia, żeby zachować parametry nawilżania. Pomimo swojego zaawansowania, pozostaje prosty w użyciu, tak jak oczekuje tego pacjent.

Funkcja ClimateControl, czyli pełna kontrola nawilżania:

  • W różnych warunkach może wytwarzać się skraplanie wody w rurze oraz w masce. Spowodowane jest to poprzez różnicę temperatury panującej wewnątrz rury i na zewnątrz. Algorytm funkcji Climate Control wykorzystuje rurę ClimateLine, która posiada czujnik temperatury do automatycznej kontroli temperatury powietrza w pobliżu maski, dzięki czemu podgrzewa rurę i zapobiega skraplaniu wody.

Posiada łatwy w demontażu i czyszczeniu pojemnik na wodę, nadający się do mycia w zmywarce i do dezynfekcji.

There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd