Aparat CPAP Z1

Aparat CPAP Z1
Manufacturere-mocja

Aparat CPAP Z1


Preloader

powershell-hand-rightz1-display-lcd-2_1z1.1.displays_1_1Z1

Najmniejszy i najlżejszy CPAP na świecie z możliwością podłączenia akumulatora. Producentem jest amerykańska firma HDM.

Jest niezwykle cichy, i lekki waży 284 gramy. Posiada duży, jasny wyświetlacz, funkcję automatycznego wyłączenia. Aparat wyposażony jest w specjalny algorytm Z-Breathe, który analizuje system oddychania pacjenta i dopasowuje się do niego zapewniając jak najwyższy komfort. Aparat ma funkcję ułatwienia wydechu, poprzez obniżenie ciśnienia.

Jest na tyle mały, żeby zmieścić się w dłoni, ale wyposażony w taki system, który zapewni spokojne użytkowanie przez co najmniej 8 godzin bez dodatkowego zasilania. Posiada ikonę sygnalizującą pełne naładowanie. Aparat może być użytkowany z każdą, dowolną maską. Zakres ustawionego ciśnienia na aparacie może być między 4 – 20 cm H2O.

Aparat monitoruje pacjenta i zapisuje informacje dotyczące czasu wykorzystania oraz wydarzeń podczas snu. Ma wbudowana kartę SD, na której zapisuje dane pacjenta potrzebne w dalszej diagnostyce, np. AHI oraz informacje na temat bezdechów.

Posiada funkcję Ramp, która na początku sprawia że aparat pracuje na najniższym poziomie i dopiero po pewnym czasie ciśnienie wzrasta do ustawionego na aparacie. Funkcję Ramp można ustawić na czas do 45 minut.

There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd