Aparat CPAP Z1

Aparat CPAP Z1
Manufacturere-mocja

Aparat CPAP Z1


Preloader

powershell-hand-rightz1-display-lcd-2_1z1.1.displays_1_1Z1

Najmniejszy i najlżejszy CPAP na świecie z możliwością podłączenia akumulatora. Producentem jest amerykańska firma HDM.

Jest niezwykle cichy, i lekki waży 284 gramy. Posiada duży, jasny wyświetlacz, funkcję automatycznego wyłączenia. Aparat wyposażony jest w specjalny algorytm Z-Breathe, który analizuje system oddychania pacjenta i dopasowuje się do niego zapewniając jak najwyższy komfort. Aparat ma funkcję ułatwienia wydechu, poprzez obniżenie ciśnienia.

Jest na tyle mały, żeby zmieścić się w dłoni, ale wyposażony w taki system, który zapewni spokojne użytkowanie przez co najmniej 8 godzin bez dodatkowego zasilania. Posiada ikonę sygnalizującą pełne naładowanie. Aparat może być użytkowany z każdą, dowolną maską. Zakres ustawionego ciśnienia na aparacie może być między 4 – 20 cm H2O.

Aparat monitoruje pacjenta i zapisuje informacje dotyczące czasu wykorzystania oraz wydarzeń podczas snu. Ma wbudowana kartę SD, na której zapisuje dane pacjenta potrzebne w dalszej diagnostyce, np. AHI oraz informacje na temat bezdechów.

Posiada funkcję Ramp, która na początku sprawia że aparat pracuje na najniższym poziomie i dopiero po pewnym czasie ciśnienie wzrasta do ustawionego na aparacie. Funkcję Ramp można ustawić na czas do 45 minut.

There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!