• 2b
  • 3b
  • 4b

Escape S9 Elite

Escape S9 Elite
ManufacturerResMed

Stałociśnieniowyy aparat CPAP (z ulgą na wydechu) do leczenia bezdechu sennego firmy RESMED.Produkt dostępny na zamówienie - zapytaj o dostępność.
Sales price 3570,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

min_s9min_s9_2min_s9_3

Ulepszone urządzenie CPAP ze stałym ciśnieniem. Aparat automatycznie wykrywa moment rozpoczęcia wydechu i obniża ciśnienie przy wydechu o 1, 2 lub 3 mbar (do wyboru), co ułatwia wydech.

Aparat posiada pełną funkcję diagnostyczną i kontrolę leczenia (za pomocą karty SD lub na wyświetlaczu LCD) zapisującą informacje o używaniu aparatu przez pacjenta, bezdechach obturacyjnych i centralnych, spłyceniach oddychania, chrapaniu, przepływie powietrza, przeciekach z maski, podawanym poziomie ciśnienia (przez 365 dni) i przepływ powietrza przez 7 dni oraz możliwości podłączaniu SpO2.

Firma ResMed zaprojektowała rurę, która jest lżejsza i mniej przeszkadza. Rura firmy ResMed typu SlimLine jest o 40 % lżejsza i o 20 % cieńsza niż standardowe rury. Jako że jest ona zdecydowanie bardziej elastyczna i lżejsza, w mniejszym stopniu obciąża maskę i mniej przeszkadza pacjentowi w czasie snu. Zaprojektowana w uproszczony sposób rura SlimLine, sprawdziła się w działaniu i jest dużo wygodniejsza w podróży.

Aparat jest napędzany przez unikalny dwukomorowy silnik, pracujący przy dużo mniejszych obrotach niż w tradycyjnych urządzeniach. Technologia ta zapewnia znacznie cichszą pracę aparatu i niebywałą stabilność ciśnienia.

Wymiary urządzenia w cm   15.3 x 14 x 8.6
Waga urządzenia ok. 810g
Poziom hałasu  ≤ 24 dBA
                                                                       
Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia nawilżacza.

There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!