BiLevel SOMNOvent CR („trilevel”) z nawilżaczem SOMNOclick 300 W

BiLevel SOMNOvent CR („trilevel”) z nawilżaczem SOMNOclick 300 W

BiLevel SOMNOvent CR („trilevel”) z nawilżaczem SOMNOclick 300 Weinmann
Sales price 22000,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

min_oddech35min_oddech35_2min_oddech35_3

Najbardziej zaawansowany na rynku aparat z 3 poziomami ciśnień (trilevel), umożliwi skuteczne leczenie bezdechów kardiologicznych (terapia oddechu Cheyene-Stokes’a), neurologicznych (bezdechy centralne) i bezdechu obturacyjnego. W komplecie nawilżacz, maska oraz oprogramowanie do diagnostyki i kontroli leczenia.

Zasada autoTrialevel w połączeniu z Anti-Cyclical Modulated Ventilation (ACMV)  zapewnia najwyższą skuteczność terapii za pomocą trzech poziomów ciśnienia (IPAP, EPAP, EEPAP), które automatycznie ustawiają się do potrzeb pacjenta.

Automatyczne ustawianie się poziomu ciśnienia końcowo-wydechowego EEPAP eliminuje zdarzenia obturacyjne (=autoCPAP). Automatyczne ustawianie IPAP/EPAP (PDIFF) zapewnia odpowiednią reakcję ciśnienia na okresowe oddechy typu Cheyne-Stokes'a.

Technologia WMtrak: Technologia automatycznego triggera opracowana przez Weinmann zapewnia optymalną synchronizację pomiędzy oddechem pacjenta a aparatem. Niezwykle cichy - nie zakłóca snu.

Wygoda zapewniona przez funkcje:

  • SOFT START – Softstart ma na celu ułatwienie zasypiania. Ciśnienie przy wydechu obniżane jest do ustalonej przez lekarza wartości początkowej. Ciśnienie przy wdechu obniżane jest do wartości odpowiadającej 2 mbar powyżej dolnej wartości granicznej ciśnienia. W trakcie trwania funkcji Softstart obie wartości ciśnienia stopniowo wzrastają, aż do osiągnięcia wartości zadanych.
  • AUTO START - Umożliwia ona włączenie aparatu w momencie zarejestrowania strumienia wydychanego powietrza przepływającego przez maskę. W przypadku braku przepływu powietrza przez okres około 5 sekund (np. po zdjęciu maski), nastąpi automatyczne wyłączenie aparatu.

Nawilżacz SOMNOclick 300

Nawilżacz wyposażono w zbiornik na wodę o pojemności maksymalnej 300ml. Dodatkowo ma funkcję podgrzewania, którą można ustawić na 6 poziomach. Zastosowanie nawilżacza znacznie podwyższa komfort terapii nCPAP, obniżając ryzyko wystąpienia efektów ubocznych, np. podrażnienia i wysychania śluzówek, obrzmienia tkanek, kataru.

Wymiary urządzenia w cm    18 x 9 x 32
Waga urządzenia ok. 3,5 kg
Poziom hałasu  ≤ 26 dBA dla 10 mbar

There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd