Screeningowe badanie snu rozszerzone e-Polymate

Screeningowe badanie snu rozszerzone e-Polymate
Manufacturere-mocja

Chrapanie i bezdechy senne, przysypianie w ciągu dnia, zmęczenie – diagnostyka snu w domu pacjenta screeningowym holterem do badania parametrów oddychania i pracy układu krążenia z uwzględnieniem pozycji i ruchów ciała.
Sales price 800,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

Badanie nieinwazyjne, pozwala ustalić sposób leczenia.

Badanie screeningowe dostarcza nieco mniej danych niż pełne badanie polisomnograficzne, niemniej pozwala ono z dużą dokładnością określić rodzaj i liczbę bezdechów, oraz ich korelację z pozycją ciała, wysyceniem krwi tętniczej tlenem.
Dużą zaletą tego badania jest fakt, że jest ono wykonywane w domu pacjenta, co zmniejsza stres związany ze spaniem w laboratorium, a więc w “obcym miejscu”, oraz liczba czujników, która jest zredukowana do niezbędnego minimum, co poprawia komfort snu podczas badania.
Badanie tego typu można wykonać zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

badanie_bezdechu3

Na czym polega badanie screeningowe zaburzeń oddychania podczas snu?

W przeciwieństwie do pełnego badania polisomnograficznego, badanie screeningowe wykonywane jest w domu u pacjenta. W tym celu przyjeżdża do Państwa  technik medyczny, który zakłada aparat przed snem. Następnie rano technik przyjeżdża, aby zabrać aparat do odczytu badania i opisania go przez lekarza.

Polisomnograf e-polymate charakteryzuje się doskonałym stosunkiem możliwości diagnostycznych do ceny. 11 kanałów, krzywe prezentowane w czasie rzeczywistym na wbudowanym podświetlanym ekranie LCD, przyjazne oprogramowanie, współpraca ze wszystkimi modelami CPAP BiLevel; zgodność z międzynarodową klasą III stopnia diagnostyki polisomnigraficznej. Lekki, tanie zasilanie bateriami AA – 12 godzin zapisu danych.

Należy pamiętać o tym, że wskazane jest, aby badanie trwało przynajmniej 6 godzin – większa ilość informacji znacznie ułatwia ustalenie właściwego rozpoznania.

badanie_bezdechu7

W opcji do dokupienia:
Konsultacja medyczna po badaniu: 120 zł
Dopasowanie ciśnień na aparacie autocpap: 300 zł (w przypadku kupna u nas aparatu, odliczamy tą kwotę od ceny zakupu)

Podany cennik obowiązuje na terenie Warszawy. Poza Warszawą doliczany jest dodatkowo koszt dojazdu (ok. 200-300 zł w zależności od odległości).
W  razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:
Sylwia Lula - Project Manager tel. 0 - 600 725 726
Centrala Emocja Sp. z o.o. – 22 380 32 80
Biuro handlowe E-mocja Sp. z o.o. – 22 380 32 40


There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!