Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics SimplyGo

Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics SimplyGo
ManufacturerPhilips Respironics

Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics SimplyGo
Sales price 18000,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

opis1opis2simplygo_800simplygo_bag_800

simplygo_battery_800simplygo_cart_800simplygo_cart_access_800simplygo_cart_bottle_800

Philips Respironics wychodzi naprzeciw potrzeb klientów. SimplyGo został zaprojektowany i rygorystycznie testowany aby wytrzymać wstrząsy i wyzwania codziennego życia. W trybie ciągłym, dostarczana jest ciągła porcja tlenu wielkości takiej jaką użytkownik ustalił w konfiguracji urządzenia.

Urządzenie Philips Respironics SimplyGo jest jedynym przenośnym koncentratem tlenu (POC), który oferuje przepływ tlenu w trybie ciągłym oraz pulsacyjnym i waży niecałe 5 kg.

Możesz teraz poddać terapii tlenowej wszystkich pacjentów bez względu na styl życia, jaki prowadzisz za pomocą tylko jednego koncentratora tlenu. Wytrzymały i łatwy w obsłudze SimplyGo jest nowym typem lekkiego i przenośnego koncentratora tlenu.

Kluczowym czynnikiem, który wpływa na przenośność SimplyGo jest jego niewielka waga i baterie. Baterie w koncentratorze SimplyGo są łatwo dostępne i mogą być szybko wymienione przez użytkownika. Koncentrator nie posiada zbędnych zewnętrznych pasów do baterii lub łączników, które utrudniają pracę i wymianę baterii. Przenośmy koncentrator tlenu Philips Respironics SimplyGo jak podaje producent jest przewidziany na 15 000 motogodzin co przy używaniu urządzenia przez 16 godzin dziennie pozwala oszacować czas bezawaryjnej pracy na 2,5 roku.

Trzy tryby pracy urządzenia:

  • Tryb pulsacyjny (przerywany). Kiedy SimpyGo jest ustawiony w tym trybie, urządzenie wykrywa wdech i dostarcza w tym czasie taką ilość tlenu, jaką użytkownik określił w parametrach (pulsacyjnie).
  • Tryb ciągły. W tym trybie, dostarczana jest ciągła porcja tlenu w ilości takiej jaką użytkownik ustalił w konfiguracji urządzenia max. 2 l/min.
  • Tryb snu. To tryb podobny do trybu pulsacyjnego. SimplyGo wykrywa wdech i dostarcza w tym czasie ustaloną ilość tlenu. Tryb ten różni się od poprzedniego tym, że czułość mechanizmów wykrywających wdech jest większa, a tlen podawany jest przez urządzenie w łagodniejszy sposób, w celu zapewnienia komfortu. Dodatkowo jeśli urządzenie nie wykryje wdechu przez dłuższy czas, zacznie podawać tlen w sposób ciągły w ilości jaką użytkownik ostatnim razem zdefiniował dla trybu ciągłego.

Jedyny na rynku przenośnych koncentratorów wytrzymujący 15 000 godzin pracy.

Testowany na wstrząsy i upadki.

Nie wymaga wymiany filtrów!

pdf-file-logo-iconBroszura

There are yet no reviews for this product.

Our website is protected by DMC Firewall!