AIRFIT N20

airfit-n20-with-headgear-floating-1
airfit-n20-mannequin-angle-cpapdotcom
ManufacturerResMed

To kompaktowa maska nosowa, zaprojektowana została w celu optymalnego dopasowania do każdego pacjenta (badania wykazują możliwość dopasowania jej u 99,4% pacjentów)
Sales price 360,00 zł
Discount
Cena / kg:


Preloader

Nie przesłania pacjentowi linii wzroku i nie utrudnia poruszania się dzięki części silikonowej InfinitySea stworzonej, aby zapewnić niezawodną szczelność, niezależnie od kształtu i rozmiarów twarzy.

Dzięki ramce w przestrzeni pod oczami, która minimalizuje kontakt z twarzą, zapewnia lepsze pole widzenia i możliwość zachowania aktywności w pozycji leżącej.

Ramka od strony twarzy jest pokryta miękkim materiałem, zapewnia to komfort w każdym punkcie i nie powoduje żadnych otarć.

Krótka, elastyczna rurka łączy kolanko z przewodem urządzenia CPAP, co umożliwia łatwiejsze poruszanie się bez naciągania przewodu i powodowania przecieków.

Zakładanie i zdejmowanie maski jest wygodne dzięki klipsom magnetycznym mocującym pluszową uprząż do ramki w ciągu kilku sekund. Ułatwia to pacjentom szybkie i komfortowe przyzwyczajenie się do terapii.

Proszę wybrać rozmiar maski: Przyłóż linijkę do twarzy pod nosem nad górną wargę i zmierz szerokość nosa między nozdrzami - S do 3,8 cm; M do 4,5 cm; L > 4,5 cm.

Dostępna w trzech rozmiarach: S, M, L

pdf file logo icon

środa, 13 luty 2019
Mała, wygodna maska, polecam
poniedziałek, 28 styczeń 2019
Długo nie mogłam dobrać maski, aż Pani w sklepie poleciła mi ten model
i jestem bardzo zadowolona, dziękuje

czwartek, 04 październik 2018
Wszystko ok, szybka wysyłka, maska wygodna

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd