• 6b
  • 2b
  • 3b
  • 4b

AIRFIT N20

airfit-n20-with-headgear-floating-1
airfit-n20-mannequin-angle-cpapdotcom
ManufacturerResMed

To kompaktowa maska nosowa, zaprojektowana została w celu optymalnego dopasowania do każdego pacjenta (badania wykazują możliwość dopasowania jej u 99,4% pacjentów)
Sales price 360,00 zł
Discount
Cena / kg:


Preloader

Nie przesłania pacjentowi linii wzroku i nie utrudnia poruszania się dzięki części silikonowej InfinitySea stworzonej, aby zapewnić niezawodną szczelność, niezależnie od kształtu i rozmiarów twarzy.

Dzięki ramce w przestrzeni pod oczami, która minimalizuje kontakt z twarzą, zapewnia lepsze pole widzenia i możliwość zachowania aktywności w pozycji leżącej.

Ramka od strony twarzy jest pokryta miękkim materiałem, zapewnia to komfort w każdym punkcie i nie powoduje żadnych otarć.

Krótka, elastyczna rurka łączy kolanko z przewodem urządzenia CPAP, co umożliwia łatwiejsze poruszanie się bez naciągania przewodu i powodowania przecieków.

Zakładanie i zdejmowanie maski jest wygodne dzięki klipsom magnetycznym mocującym pluszową uprząż do ramki w ciągu kilku sekund. Ułatwia to pacjentom szybkie i komfortowe przyzwyczajenie się do terapii.

Proszę wybrać rozmiar maski: Przyłóż linijkę do twarzy pod nosem nad górną wargę i zmierz szerokość nosa między nozdrzami - S do 3,8 cm; M do 4,5 cm; L > 4,5 cm.

Dostępna w trzech rozmiarach: S, M, L

pdf file logo icon

środa, 13 luty 2019
Mała, wygodna maska, polecam
poniedziałek, 28 styczeń 2019
Długo nie mogłam dobrać maski, aż Pani w sklepie poleciła mi ten model
i jestem bardzo zadowolona, dziękuje

czwartek, 04 październik 2018
Wszystko ok, szybka wysyłka, maska wygodna
poniedziałek, 30 kwiecień 2018
OK, polecam sklep

czwartek, 15 luty 2018
Wygodna, polecam

Our website is protected by DMC Firewall!