JOYCE Silk GEL nosowa

JOYCE Silk GEL nosowa

JOYCE Silk GEL nosowa
Sales price 550,00 zł
Discount
Cena / kg:


Preloader

275_0924e149af069b8ea323a809fbb1171d4_XLjoyce_silkgel_4VentMed_9_2

Maska JOYCE Silk Gel nosowa to maska niemieckiej firmy Lowenstein Medical (Weinmann) dostępna w rozmiarze S, M, L.

Kołnierz maski oraz poduszka czołowa wykończone są wysokiej jakości powłoką Lowenstein Medical (Weinmann) SilkTec. Ich gładka powierzchnia jest delikatna w dotyku, gwarantuje jeszcze wyższy komfort użytkowania. Maski SilkGel charakteryzują się nową poduszką żelową oraz uprzężą o udoskonalonym kształcie.

Obrotowy przegub kulowy o nieograniczonej ruchomości zapewnia pewne i stabilne przyleganie maski, natomiast niezwykle cichy system wydechowy gwarantuje spokojny sen pacjenta oraz innych osób.

Maska jest wyjątkowo higieniczna dzięki jednowarstwowemu kołnierzowi maski, co sprawia że bardzo łatwo się ją czyści. Zoptymalizowany kształt, rzepy oraz paski oznaczone kolorami sprawiają, że użytkowanie jest bardzo łatwe. W zestawie jest płócienny worek do przechowywania oraz transportu.

  • Materiał: SilkGel
  • Dostępne rozmiary: S, M, L
  • Regulowane wsparcie nasady nosa
  • Kołnierz maski i poduszka czołowa wykonane z żelu
  • Kulkowy przegub
  • Szeroka oferta części zamiennych
poniedziałek, 12 styczeń 2015
Bardzo dobra jakość. Łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu. To moja druga maska tej firmy, poprzedniej używałam ponad rok bez żadnych problemów , ale niestety mój pies dopadł maskę i musiałam kupić nową. Polecam osobom, które nie chcą co chwilę kupować nowej maski

Our website is protected by DMC Firewall!