Maska Mirage Micro (S,M,L)

Maska Mirage Micro (S,M,L)
ManufacturerResMed

Maska silikonowa na nos firmy RESMED
Sales price 380,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

2-1402251550340-Lmicro1micro2micro3

micro7mmicro2

Maska nosowa firmy ResMed jest odpowiednia dla większości pacjentów używających aparaty CPAP, BiLevel / BiPAP i AutoSet.

Dostępna jest w pięciu rozmiarach poduszek - Small (mały), Medium (średni lub Standard), Large (duży), LW (duży z szerokim nosem lub Shallow), XLW (duży z bardzo szerokim nosem lub Shallow Wide), które pasują na większość pacjentów.

Specjalnie wyprofilowana dwuwarstwowa miękka i elastyczna poduszka silikonowa, zapewnia szczelność, wygodę noszenia (eliminacja przykrych ucisków) i cichość pracy.

Pokrętło regulacji MicroFit umożliwia uzyskanie 24 pozycji nastawu wspornika na czoło, pozwalając na precyzyjne dobranie optymalnego ułożenia maski i zachowanie szczelności, nawet podczas poruszania się pacjenta.

Elastyczne podkładki silikonowe na czoło, dopasowują się do kształtu czoła pacjenta oraz zapewniają równomierny rozkład nacisku na większą powierzchnię, a tym samym zmniejszają ucisk na twarz pacjenta.

Odpowiednio skonstruowane otwory wylotowe powietrza, minimalizują ponowne wdychanie CO2 oraz zapewniają ciche i delikatne rozpraszanie wydychanego powietrza, zwiększając komfort snu nie tylko pacjentowi, ale również jego partnerowi.

Po dopasowaniu maski, cztery zatrzaski umożliwiają szybkie zapinanie / odpinanie maski. Łącznik obrotowy, który zapewnia wygodne przyłączanie / odłączanie rury powietrznej i umożliwia poruszanie się pacjenta bez konieczności zdejmowania maski.

Obracające się 360° kolanko, umożliwia wybór najwygodniejszego ułożenia rury. Maska prosta jest w montażu oraz demontażu, co znacznie ułatwia jej codzienne czyszczenie.

pdf-file-logo-iconZobacz jak właściwie dobrać maskę:

There are yet no reviews for this product.

Our website is protected by DMC Firewall!