Maska Amara View

amara-view-full-face-cpap-mask-respironics
twarz_2
ManufacturerPhilips Respironics

Maska twarzowa minimalnego kontaktu firmy Philips Respironics Amara View.
Sales price 690,00 zł
Discount
Cena / kg:


Preloader

Innowacyjna konstrukcja uprzęży oraz zastosowana niezwykłej budowy poduszka pod nos zapewniają stabilność, nieograniczone pole widzenia oraz komfort poprzez brak ucisku a tym samym brak zaczerwienienia na grzbiecie nosa.

Przełomowa budowa maski zapewnia użytkownikowi nieograniczone pole widzenia. Wykorzystane unikatowe rozwiązanie w konstrukcji poduszki z portami wydechowymi w masce twarzowej Amara View, gwarantuje komfort i szczelność wokół podstawy nosa i jamy ustnej. W odróżnieniu do innych masek twarzowych, Amara View dzięki zastosowaniu niezwykłej konstrukcji uprzęży, nie posiada wspornika czoła, zapewniając stabilność i wygodę w trakcie użytkowania.

Prostokątne wycięcie na szczycie poduszki , zapewnia idealne dopasowanie maski bez nacisku i podrażniania nosa. (Uwaga: Użytkownik musi umieścić nos w masce tak aby otwór w poduszce znajdował się pod nozdrzami, natomiast dolna część poduszki powinna być ułożona tuż nad podbródkiem. Terapia nie jest efektywna gdy nos jest nieodpowiednio umieszczony.)

Maska twarzowa Amara View zbudowana jest z lekkich materiałów. Miękki, silikon poduszki umocowany jest na lekkiej ramie, która obejmuje tylko nos i usta. Szkielet maski oraz poduszka nie wystają poza podstawę nosa, uwalniając użytkownika od dźwigania ciężaru maski na mostku nosa. Zamiast tego, uprząż równomiernie rozmieszcza maskę co zmniejszenia liczbę punktów uciskowych.

Maska twarzowa Amara View posiada uniwersalną ramę. Jest to praktyczna i przydatna funkcja umożliwiająca użytkownikowi w łatwy i szybki sposób wymianę dopasowanej poduszki w razie potrzeby. Poduszki dostępne są w 3 rozmiarach: (S, M, L) kompatybilne z uniwersalnym rozmiarem szkieletu maski.

Maska Amara View wyposażona jest w niezwykłej konstrukcji uprząż, posiadającą cztery punkty regulacji wokół szkieletu maski oraz piąty punkt regulacji na górnej części głowy tworząc kształt aureoli wokół tyłu głowy użytkownika. Liczba opcji regulacji tworzy stabilną konstrukcję, równomierne rozkładającą nacisk.

Została zaprojektowana elastyczna, krótka rurka z kolankiem obrotowym do maski twarzowej Amara View. Rurka rozciąga się od przedniej części szkieletu maski i łączy się z mankietem węża CPAP. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikowi większą mobilność. Obrót kolanka o 360 stopni powoduje mniejsze pociągnięcie węża CPAP, jednocześnie zapewniając komfort i stabilność przez całą noc.

Klipsy mocujące umożliwiają użytkownikowi szybkie i wygodne rozpięcie uprzęży. Wystarczy obrócić i zdjąć klipsy by usunąć maskę z twarzy. Uprząż jest zaprojektowana tak, aby utrzymać swój kształt podczas gdy klipsy są odpięte.

Szablon dopasowania maski Amara View:

pdf file logo icon

There are yet no reviews for this product.

Our website is protected by DMC Firewall!