Maska hybrydowa

Maska hybrydowa
Manufacturere-mocja

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY!
Sales price 700,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY!

debvilbiss-Hybrid-cpap-mask-HYB500-1devilbiss-hybrid-dual-airway-maskhybrid_features_image

indeksgallery2large

Hybrydowa maska twarzowa Hybrid na nos i usta do stosowania z każdym aparatem do terapii bezdechu sennego CPAP/autoCPAP/BiPAP.

Maska twarzowa przeznaczona jest dla pacjentów, którzy nie mogą używać  maski nosowej. Bardzo prosta w montażu, komfortowa w użyciu.

Maska hybrydowa jest maską specjalnie zaprojektowaną dla osób które odczuwają dyskomfort przy korzystaniu ze standardowych rozwiązań. Z powodu specjalnej kaniuli do nosa maska ta nie kontaktuje się ze skórą nasady nosa i nie powoduje nieprzyjemnych odcisków.

Idealna maska dla osoby która wymaga dużego pola widzenia, brak wspornika na czoło umożliwia komfortowe czytanie książki lub oglądanie telewizji.

Maska posiada odpowiednio wyprofilowane otwory wydechowe, przez które bezgłośnie wydostaje się wydychane powietrze.

Obrotowe kolanko, które łączy przewód powietrzny aparatu z maską, pozwala na jego wygodne ułożenie. Pod kolankiem znajduje się port do podłączenia tlenu.

Maska dostarczana jest z pełnym zestawem do dopasowania rozmiaru maski do twarzy, tzn. z różnymi rozmiarami kaniul które pacjent dopasowuje do siebie.


sobota, 20 grudzień 2014
Cena mnie trochę przerażała, ale było warto. Maska fajna, dobrze się dopasowała – pierwszy raz nie mam żadnych odcisków na twarzy. Jest też bardzo cicha. Polecam.

poniedziałek, 08 grudzień 2014
Fajna. Maska ma w komplecie wszystkie rozmiary więc sam mogłem sobie dopasować - zakup bez ryzyka że cos nie będzie pasować. Dobrze się z nią śpi, nawet te kaniule nie przeszkadzają.
środa, 05 marzec 2014
Przeszkadzał mi ucisk na nos w poprzedniej masce i zdecydowałem się na ten model. Jest super, wygodniejsza niż poprzednia – warto było ją kupić. Polecam.

Our website is protected by DMC Firewall!