Maska Mirage Liberty

Maska Mirage Liberty
ManufacturerResMed

Maska Mirage Liberty
Sales price 700,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

liberty1aliberty2liberty3

liberty4liberty5liberty6

Maska twarzowa firmy ResMed, pozwala na oddychanie zarówno nosem jak i ustami. Polecana jest szczególnie osobom, które mają niedrożny nos lub odruchowo otwierają usta w czasie snu.

W masce zastosowano miękką i elastyczną silikonową wkładkę na usta o podwójnych ściankach oraz sprężynujące wkładki nosowe. Mirage Liberty jest alternatywą dla konwencjonalnych masek twarzowych, oferując uczucie wolności i swobody osobom wymagającym terapii z użyciem maski twarzowej.

Mniejsza maska to więcej swobody - brak widocznych przeszkód w polu widzenia. Zapewnia uczucie wolności. Ograniczony kontakt ze skórą - redukcji możliwości wywołania podrażnień.

Zapewnia uczucie lekkości na twarzy - jedna z najlżejszych masek twarzowych na rynku. Maska została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu optymalnego dopasowania już przy pierwszym założeniu.

Zawór bezpieczeństwa umożliwia pacjentowi oddychanie świeżym powietrzem nawet, gdy aparat nie pracuje (nie dostarcza powietrza).

Odpowiednio skonstruowane otwory wylotowe powietrza, minimalizują ponowne wdychanie CO2 oraz zapewniają ciche i delikatne rozpraszanie wydychanego powietrza, zwiększając komfort snu nie tylko pacjentowi, ale również jego partnerowi.

Maska prosta jest w montażu/demontażu co znacznie ułatwia jej codzienne czyszczenie.

pdf-file-logo-iconZobacz jak właściwie dobrać maskę:

There are yet no reviews for this product.

Our website is protected by DMC Firewall!