Maska Quattro FX firmy ResMed

Maska Quattro FX firmy ResMed
ManufacturerResMed

Maska Quattro FX firmy ResMed
Sales price 750,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

03-l04-l4BD2A9F52F4EC8C233AD017201D16977E64CCDCE

06-l61701.front_.BT_1quattrofx1

Quattro FX to lekka i dyskretna maska pełnotwarzowa, która stanowi wydajną alternatywę dla klasycznych masek pełnotwarzowych, a ponadto zapewnia większą swobodę w wyborze warunków terapii pełnotwarzowej. Pozwala na oddychanie zarówno nosem jak i ustami. Polecana jest szczególnie osobom, które mają niedrożny nos lub odruchowo otwierają usta w czasie snu.

W masce zastosowano miękką i elastyczną silikonową poduszkę (w 3 rozmiarach: Small, Medium, Large) o podwójnych ściankach wykorzystującą technologię "spring air". Technologia ta umożliwia dopasowanie maski do twarzy, wykazując dużą szczelność pomimo otwarcia ust i ruchów żuchwy wykonywanych podczas snu, zmniejsza nacisk na nos eliminując przykre uciski oraz znacząco zwiększa komfort przebiegu terapii.

Odpowiednio ukształtowaną membranę uszczelki umieszczanej wokół nasady nosa, można zwijać i wypełniać powietrzem, aby zapewnić jej delikatny kontakt z wrażliwą okolicą nosa.

Szerokie pole widzenia i wrażenie przestrzeni i mniejsza ramka dodatkowo ułatwia spanie na boku. Ma wbudowane otwory wentylacyjne, które z łatwością i cicho przepuszczają powietrze.

Elastyczna i trwała ramka sprężynowa – na tyle stabilna, aby utrzymać maskę na twarzy i na tyle miękka, aby nie utrudniać ruchów podczas snu.

Quattro FX posiada kolanko obrotowe 360°, które ułatwia odpowiednie ustawienie rury przewodzącej powietrze. Obrotowa końcówka umożliwia wygodne podłączanie i odłączanie rury przewodzącej powietrze.

Uszczelka z podwójną ścianą zapewnia równomierny nacisk. Zatrzaski części nagłownej wystarczy ustawić tylko raz, ponieważ zachowują wybrane ustawienia, a ponadto można je łatwo podłączać i odłączać.

pdf-file-logo-iconZobacz jak właściwie dobrać maskę:

There are yet no reviews for this product.

Our website is protected by DMC Firewall!