Nebulizator Ventstream Pro Philips Respironics do wielokrotnego

Nebulizator Ventstream Pro Philips Respironics do wielokrotnego
ManufacturerPhilips Respironics

Nebulizator Ventstream Pro Philips Respironics do wielokrotnego użytku
Sales price 195,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

1_max2_max

Nebulizator Ventstream Pro Philips Respironics do wielokrotnego użytku

  • optymalne podawanie leku
  • średnia wielkość cząsteczek 3 mikrony
  • szybki i łatwy w użyciu
  • podawanie leku dostosowanego do cyklu oddechowego pacjenta

Nebulizator Ventstream Pro Philips Respironics jest zaprojektowany w taki sposób aby zapewnić szybką i skuteczną nebulizację lekami w aerozolu.

Wyjściowa wielkość oddechowa cząsteczek
80% aerozolu mieści poniżej 5.0 mikronów, zapewnia lepsze działanie miejscowe leków dostarczanych do płuc. Doświadczenia dowodzą, że nebulizator VentStream dostarcza więcej leków do płuc niż większość dostępnych na rynku nebulizatorów. Wysoka jakość aerozolu dzięki MMAD ok. 3.0 mikronów - wielkość cząstek dających najlepsze efekty leczenia.

Uwydatniony oddech
Wyjątkowy kształt zapewnia optymalne dostarczanie leku pacjentowi przy minimalnych stratach. VentStream "aktywna gardziel" zaprojektowany dla cyklu oddechowego pacjenta, dostarcza więcej leku podczas wdechu z minimalną utratą przy wydechu. Zapewnia bezpieczne podanie leku.

Wielokrotnego użytku
Nebulizator jest łatwy w użyciu i czyszczeniu. VentStream jest łatwy w użyciu, w czyszczeniu (górną pokrywę można myć w zmywarce). Może być używany przez około 6 miesięcy.

Różne opcje zestawów
Układ może działać w systemie zamkniętym (opcjonalne wyposażenie), wyposażony jest w zestaw filtrów zapobiegających przedostawaniu się aerozolu do otaczającego powietrza, co ogranicza ryzyko przeniesienia chorobotwórczych drobnoustrojów. Jest szczególnie zalecany do nebulizacji antybiotyków. Dodatkowo zamieszczony system wewnętrznych zastawek wpływa na pobieranie aerozolu przede wszystkim w fazie wdechu.

There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd