Polisomnograf kardiologiczny SOMNOcheck MicroCardio Weinmann

Polisomnograf kardiologiczny SOMNOcheck MicroCardio Weinmann

Polisomnograf kardiologiczny SOMNOcheck MicroCardio Weinmann
Sales price 10000,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

ambulatory-respiratory-polygraphs-70930-4347463ambulatory-respiratory-polygraphs-70930-4439233indeks

Urządzenie SomnoCheck MicroCardio, oferuje kompleksową diagnozę zespołu bezdechu, na podstawie pulsoksymetrii (SpO2, Puls), oraz sygnałów z układu oddechowego.

Ta nowatorska analiza oparta na innowacyjnej technologii Pulse Wave Analysis (PWA), oferuje różnorodne i bardzo wiarygodne dane. Urządzenie ma możliwość rejestracji badania, rozróżnia bezdechy centralne od obturacyjnych i Cheyne-Stockes’a i wiele innych informacji podczas snu pacjenta.

Wersja SomnoCheck MicroCardio jest unowocześnionym następcą Somnocheck Micro, wzbogaconym m.in. o krzywą pletyzmograficzną. Wyniki są wyświetlane na ekranie zaraz po rejestracji, a zatem nie wymaga komputera lub innego urządzenia do przesyłania danych. Aparat wyświetla w łatwy sposób nasilenie choroby przez wskazanie na ekranie za pomocą kodu koloru, podobny do sygnalizacji świetlej na drogach, oraz pełen zapis analizy snu pacjenta. Ocena kardiologiczna stanu pacjenta jest jego dodatkowym atutem.

Służy do wykrywania schorzeń oddechowych skojarzonych ze snem i związanych z tym współczynników ryzyka, dla potwierdzenia wstępnych diagnoz oraz dostosowania i sprawdzenia wyników terapii. Sfery zastosowania obejmują badania ambulatoryjne w szpitalu lub w domu pacjenta.

Urządzenie ma trzy tryby wyświetlania:

  • Wyświetlenie wyników: pojawia się ono po ekranie startowym po włączeniu urządzenia za pomocą klawisza. Jeżeli diagnostyczna kaniula nosowa i czujnik pulsoksymetru nie są podłączone, wyświetlenie wyników dotyczy danych z ostatniego zapisu. Pojedyncze wyniki będą wyświetlone przy powtórnych wciśnięciach klawisza Ekran znika po 30 sekundach i może być wywołany ponownie poprzez krótkie wciśnięcie klawisz.
  • Tryb kontroli sygnału: Jeżeli urządzenie uzyskuje aktualne sygnały z diagnostycznej kaniuli nosowej lub czujnika pulsoksymetrii niezależnie od zapisu, to przełącza się z trybu wyświetlania wyników do trybu kontroli sygnałów. Urządzenie będzie wyświetlało wtedy aktualnie mierzone wartości ale nie będzie ich zapisywać. Jeżeli sygnały ustaną – automatycznie przełączy się do trybu wyświetlania wyników. Tryb służy do sprawdzania czy czujniki zostały właściwie podłączone. W tym trybie ekran wygasa po 2 sekundach i może być wywołany poprzez ponowne krótkie wciśnięcie klawisza.
  • Tryb zapisu: Kiedy urządzenie uzyskuje aktualne sygnały z diagnostycznej kaniuli nosowej lub czujnika pulsoksymetrii a klawisz został wciśnięty przez minimum 3 sekundy, urządzenie przeprowadza test sygnału a następnie przełącza się w tryb zapisu danych. Alternatywnie, możliwe jest użycie komputera do zaprogramowania czasu (godziny) rozpoczęcia nagrywania (oprogramowanie SOMNOlab Version 2.11 lub kolejne jego wersje). Wystartowanie za pomocą przycisku jest możliwe jedynie wtedy gdy poprzez program komputerowy zaprogramowano start za pomocą przycisku lub jeżeli wszystkie dane zostały wykasowane.

pdf-file-logo-iconBroszura

There are yet no reviews for this product.

Our website is protected by DMC Firewall!