Polisomnograf SleepDoc Porti 8

Polisomnograf SleepDoc Porti 8
Manufacturere-mocja

Polisomnograf SleepDoc Porti 8


Preloader

indeksp8_frontalPorti_7m-7-8_channels

Aparat Sleep Doc Porti 8 może służyć do badania zarówno dorosłych jak i dzieci. Jest urządzeniem z wyboru w szybkiej i efektywnej kosztowo diagnostyce zarówno zaburzeń oddychania obturacyjnych i mieszanych oraz diagnostyce oddechu periodycznego, występującego w nadciśnieniu, chorobach serca i zespole metabolicznym. System może być rozbudowany w zależności od potrzeb w dodatkowe moduły (w tym EEG do oceny bezdechów centralnych i faz snu), dodatkowe stanowiska i pracę w sieci.

Precyzyjne, przyjazne i szybkie w użyciu oprogramowanie w języku polskim. Miniaturowy, lekki i niezwykle odporny sprzęt Made in Germany, sprawdzony i ceniony w Polsce. Najnowsza generacja – czujniki wbudowane w kompaktową jednostkę centralną, nowa technologia pneumatycznych pasów oddechowych, precyzyjnych, ekonomicznych i odpornych na używanie. Jest to aparat nr 1 w Europie wśród sprzętów przenośnych. Możliwość szybkiej zdalnej oceny badań (zastosowania telemedyczne)

Sleep Doc Porti 8 rejestruje następujące parametry:

  • Przepływ
  • Saturacja, SpO2
  • Częstotliwość pulsu
  • Pozycję ciała
  • Dźwięki oddychania i chrapania
  • Ciśnienie CPAP/BiPAP
  • Ruchy oddechowe klatki piersiowej
  • Ruchy oddechowe brzucha
  • Wykres pletyzmograficzny pulsu
  • Stan oświetlenia (czujnik światła)

Aparat może być opcjonalnie rozbudowany, między innymi o moduł neurologiczny rejestrujący 6 x EEG, 2 x EOG, 1 x EMG – lub moduł „Neuroport” pozwalający na automatyczną ocenę neurologiczną faz snu przyspieszającą ocenę badań. Można zastosować moduł EKG pozwalający na ocenę prawcy serca i parametru PTT, moduł pomiaru ciśnienia krwi  i moduł ruchów kończyn. Ponadto można w dowolnym momencie rozbudować system o cyfrową zsynchronizowaną wideometrię w podczerwieni, moduł wprowadzania dodatkowych sygnałów analogowych np. kapnografia, pHmetria itp.

Aparaty SleepDoc Porti pozwalają na utrzymanie wspólnej bazy danych, dla wielu aparatów (również SleepDoc Porti 6 i 7 - przesiewowych) i na modularny rozwój diagnostyki zależnie od potrzeb. Ponadto współpracują ze wszystkimi modelami aparatów CPAP i BiLevel dostępnymi na rynku.

Aparat charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją, znakomitą jakością sygnałów, ekonomicznymi kaniulami i bardzo wytrzymałym czujnikiem saturacji. Został wyposażony w przyjazne i kompletne oprogramowanie. Aparaty polisomnograficzne Porti są używane przez tysiące lekarzy w Europie i stanowią jeden z najbardziej sprawdzonych systemów polisomnograficznych na rynku. Mogą służyć do obserwacji badania „on-line” jak i badań bez nadzoru.

pdf-file-logo-iconBroszura

There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!