Ssak medyczny Vacu Aide QUS DeVilbiss

Ssak medyczny Vacu Aide QUS DeVilbiss
ManufacturerDeVilbiss

Cichy niezawodny amerykański ssak dla osób przewlekle chorych.
Sales price 1900,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

QSU2QSU3QSU4

Ssak medyczny DeVilbiss VacuAide QSU jest wyjątkowo cichym urządzeniem podciśnieniowym ssącym przeznaczonym do odsysania substancji płynnych w zastosowaniu wyłącznie medycznym. Umożliwia on prowadzenie procesu odsysania przy odpowiednio ustawionym ciśnieniu.

Ssak akumulatorowo-sieciowy zaprojektowany do efektywnego, bezpiecznego i wygodnego odsysania treści z dróg oddechowych. Dzięki swojej trwałości i wytrzymałości doskonale sprawdza się w szpitalu, karetce, podczas działań ratowniczych.

Cichy
Najbardziej zauważalną cechą ssaka VacuAide jest jego niebywale cicha praca. To jeden z najcichszych ssaków tego typu na rynku. Typowy poziom hałasu podczas pracy to 55 dBA (poziom cichej rozmowy). Niemniej jednak cicha praca nie oznacza gorszych osiągów. Ssak VacuAide zapewnia siłę ssącą odpowiadającą ciśnieniu z zakresu do 50 do 550 mmHg, co przekłada się na wydajność do 27 l/min. Wyjątkowa wydajność, to również wytrzymała bateria. VacuAide zapewnia skuteczne odsysanie działając na baterii do 60 min.

Prosty w obsłudze
Ssak VacuAide QSU 7314 został tak zaprojektowany, aby jego obsługa była prosta i wygodna, a wyświetlane komunikaty czytelne i jednoznaczne.

Mobilny
Dzięki pojemnemu akumulatorowi oraz możliwości podłączenia zasilania 12V DC (ładowarka samochodowa), ssak VacuAide można używać poza domem, szpitalem oraz w trakcie podróży. Wygodna torba ułatwi transport, a jej funkcjonalne kieszenie pomieszczą wszystkie potrzebne akcesoria.

Higieniczny, wygodny
Ssak VacuAide QSU został wyposażony w pojemnik wielorazowego użytku o pojemności 1200 ml. Pojemnik przystosowany do sterylizacji w autoklawie. Opcjonalnie dostępny pojemnik jednorazowy o pojemności 800 ml.

Właściwości:

  • Cichy (
  • Efektywny (50-550 mmHg, 27 l/m)
  • Wytrzymały
  • Łatwy w obsłudze i czyszczeniu
  • Wygodny w transporcie
  • Bardzo lekki (3 kg)
  • Spełniający normy ISO

pdf-file-logo-iconUlotka informacyjna:

There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!