Spirometr Medikro Primo

Spirometr Medikro Primo
Manufacturere-mocja

Medikro Primo – dokładny i łatwy w użyciu system, który spełnia wszystkie wymagania ATS / ERS. Generowane raporty można dostosowywać według potrzeb.
Sales price 5500,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader

primo-02-b primo-03-b primo-04-b

Spirometry firmy Medikro, reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie spirometrii. Są to urządzenia kompaktowe, podłączane za pomocą portu USB. Te przenośne urządzenia reprezentują najwyższą dokładność i zaawansowanie technologiczne. Badania są wykonywane za pomocą Medikro Spiro Safe –przekaźnika przepływu do użycia dla jednego pacjenta . Jest to w istocie jednorazowy pneumotach wraz z obudową , który może być zmieniony w kilka sekund pomiędzy pacjentami, nie wymaga sterylizacji ustnika ani wymiany filtrów. Wyeliminowanie sterylizacji i zmiany filtrów skraca czas badania jednego pacjenta i obniża koszty. Spiro Safe podłączany jest w prosty sposób za pomocą rurki ciśnieniowej Medikro Pressure Tube. Technologia kontroli wibracji poprawia dokładność i rzetelność pomiarów. Pressure Tube zaleca się wymieniać co 300 pacjentów lub co ok. 3 miesiące.

Medikro Primo – dokładny i łatwy w użyciu system, który spełnia wszystkie wymagania ATS / ERS. Generowane raporty można dostosowywać według potrzeb. Tak jak w przypadku Medikro Pro , reprezentuje on najwyższą dokładność pomiarów, rzetelność wyników i wiele możliwości kalkulacji i obrazowania danych. Nie posiada wbudowanej stacji atmosferycznej

Oprogramowanie MSS (Medikro Spirometry Software) dostępne także w języku polskim, jest przyjazne dla użytkownika i intuicyjne - przypomina środowisko Windows. Łatwa instalacja zarówno na komputerze jak i w do użytku w sieci LAN.
MMS daje możliwość tworzenia spersonalizowanych raportów, eksportu do PDF, ponadto posiada wyszukiwarkę oraz otwartą bazę danych. Dzięki wysokiej dokładności i precyzyjności spełniane są wymagania ATS/ERS 2005, ATS 1994 oraz ERS 1993.

MMS dostarcza wiele opcji dla obliczania najlepszego PEF, FEV% I FEF oraz dodatkowe możliwości interpretacji funkcji wentylacji, wyników spirometrii i badania reakcji oskrzelowych. Program posiada grafikę trójwymiarową, niezwykle przydatną przy badaniu dzieci.

Cena za spirometr bez komputera.
There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!