Spirometr Medikro Primo

Spirometr Medikro Primo
Manufacturere-mocja

Medikro Primo – dokładny i łatwy w użyciu system, który spełnia wszystkie wymagania ATS / ERS. Generowane raporty można dostosowywać według potrzeb.


Preloader

primo-02-b primo-03-b primo-04-b

 

 

 

 
 
Spirometry firmy Medikro, reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie spirometrii. Są to urządzenia kompaktowe, podłączane za pomocą portu USB. Te przenośne urządzenia reprezentują najwyższą dokładność i zaawansowanie technologiczne. Badania są wykonywane za pomocą Medikro Spiro Safe –przekaźnika przepływu do użycia dla jednego pacjenta . Jest to w istocie jednorazowy pneumotach wraz z obudową , który może być zmieniony w kilka sekund pomiędzy pacjentami, nie wymaga sterylizacji ustnika ani wymiany filtrów. Wyeliminowanie sterylizacji i zmiany filtrów skraca czas badania jednego pacjenta i obniża koszty. Spiro Safe podłączany jest w prosty sposób za pomocą rurki ciśnieniowej Medikro Pressure Tube. Technologia kontroli wibracji poprawia dokładność i rzetelność pomiarów. Pressure Tube zaleca się wymieniać co 300 pacjentów lub co ok. 3 miesiące.

Medikro Primo – dokładny i łatwy w użyciu system, który spełnia wszystkie wymagania ATS / ERS. Generowane raporty można dostosowywać według potrzeb. Tak jak w przypadku Medikro Pro , reprezentuje on najwyższą dokładność pomiarów, rzetelność wyników i wiele możliwości kalkulacji i obrazowania danych. Nie posiada wbudowanej stacji atmosferycznej

Oprogramowanie MSS (Medikro Spirometry Software) dostępne także w języku polskim, jest przyjazne dla użytkownika i intuicyjne - przypomina środowisko Windows. Łatwa instalacja zarówno na komputerze jak i w do użytku w sieci LAN.
MMS daje możliwość tworzenia spersonalizowanych raportów, eksportu do PDF, ponadto posiada wyszukiwarkę oraz otwartą bazę danych. Dzięki wysokiej dokładności i precyzyjności spełniane są wymagania ATS/ERS 2005, ATS 1994 oraz ERS 1993.

MMS dostarcza wiele opcji dla obliczania najlepszego PEF, FEV% I FEF oraz dodatkowe możliwości interpretacji funkcji wentylacji, wyników spirometrii i badania reakcji oskrzelowych. Program posiada grafikę trójwymiarową, niezwykle przydatną przy badaniu dzieci.

Cena za spirometr bez komputera.
There are yet no reviews for this product.

Our website is protected by DMC Firewall!