Spirometr Medikro Pro

Spirometr Medikro Pro
Manufacturere-mocja

Spirometry firmy Medikro, reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie spirometrii.
Sales price 8500,00 zł
Discount
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_:


Preloader
pro-03-bpro-04-b

Spirometry firmy Medikro, reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie spirometrii. Są to urządzenia kompaktowe, podłączane za pomocą portu USB. Te przenośne urządzenia reprezentują najwyższą dokładność i zaawansowanie technologiczne. Badania są wykonywane za pomocą Medikro Spiro Safe –przekaźnika przepływu do użycia dla jednego pacjenta . Jest to w istocie jednorazowy pneumotach wraz z obudową , który może być zmieniony w kilka sekund pomiędzy pacjentami, nie wymaga sterylizacji ustnika ani wymiany filtrów. Wyeliminowanie sterylizacji i zmiany filtrów skraca czas badania jednego pacjenta i obniża koszty. Spiro Safe podłączany jest w prosty sposób za pomocą rurki ciśnieniowej Medikro Pressure Tube. Technologia kontroli wibracji poprawia dokładność i rzetelność pomiarów. Pressure Tube zaleca się wymieniać co 300 pacjentów lub co ok. 3 miesiące.

Medikro Pro – to najwyższy poziom zaawansowania technologii wśród spirometrów podłączanych do komputera. Posiada wbudowaną, zintegrowaną stację pogodową dla dokładnego i automatycznego wprowadzenia danych do precyzyjnych obliczeń. Niewielkie urządzenie, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Oprogramowanie MSS (Medikro Spirometry Software) dostępne także w języku polskim, jest przyjazne dla użytkownika i intuicyjne - przypomina środowisko Windows. Łatwa instalacja zarówno na komputerze jak i w do użytku w sieci LAN.

MMS daje możliwość tworzenia spersonalizowanych raportów, eksportu do PDF, ponadto posiada wyszukiwarkę oraz otwartą bazę danych. Dzięki wysokiej dokładności i precyzyjności spełniane są wymagania ATS/ERS 2005, ATS 1994 oraz ERS 1993.

MMS dostarcza wiele opcji dla obliczania najlepszego PEF, FEV% I FEF oraz dodatkowe możliwości interpretacji funkcji wentylacji, wyników spirometrii i badania reakcji oskrzelowych. Program posiada grafikę trójwymiarową, niezwykle przydatną przy badaniu dzieci.

Cena za spirometr bez komputera.
There are yet no reviews for this product.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!