Regulamin oraz polityka prywatności od dnia 25.05.2018 r.

I Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy oddechowy.pl znajdujący się pod adresem www.oddechowy.pl służy do prowadzenia sprzedaży na odległość za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Właścicielem sklepu oddechowy.pl jest firma e-mocja sp. z o.o. zarejestrowana w Warszawie przy ulicy Złotej 61 lok. 100, 00-819 Warszawa NIP 527-265-62-72 REGON: 016431800, KRS 0000385863.
 3. Zamówienia w sklepie internetowym można składać przez całą dobę 365 dni w roku - realizacja zamówień odbywa się tylko w dni powszednie w godzinach 10.00-15.00.
 4. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Przy wysyłce towarów na terenie Polski, ceny nie są obciążane żadnymi dodatkowymi opłatami lub podatkami.
 5. Zawartość sklepu internetowego nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. W szczególności informacje o dostępności produktów nie są podstawą do traktowania zawartości sklepu internetowego jako oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 6. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.
 7. Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych.
 8. Każde złożone zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

II Realizacja zamówień

 1. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.
 2. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 22 380 32 80-81, fax: 22 380 30 58
 3. Sklep oddechowy.pl zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia. W tym celu możemy poprosić o potwierdzenie zamówienia mailowo lub telefoniczne. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.
 4. Sklep zastrzega sobie prawo nie przyjęcia do realizacji zamówienia w przypadku trwałej niedostępności zamówionego towaru u dostawców lub z powodu innych przyczyn np. niezgodność cen produktu ze stanem rzeczywistym.
 5. Zamówienia realizowane są w ciągu 5 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia (średni czas oczekiwania na przesyłkę to ~10 dni). W przypadku trudności z realizacją, klient jest informowany telefonicznie lub e-mailem o braku możliwości zrealizowania jego zamówienia w założonym terminie. Klient podejmuje wówczas decyzje o dalszej realizacji zamówienia (wydłużenie się czasu realizacji lub realizacji zamówienia w częściach), bądź rezygnacji z niego.
 6. Oznaczenie produktu jako dostępnego oznacza, iż dany towar znajduje się w magazynie lub w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Jeżeli zamówienie będzie obejmowało produkty, których część znajduje się w magazynie, a część, w naszym sklepie termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny do dostarczenia zamówionych towarów do magazynu głównego w celu skompletowania zamówienia, o czym Klient jest informowany telefonicznie lub e-mailem.
 7. Jeżeli podczas składania zamówienia Klient wybrał jako formę płatności "Odbiór osobisty" zostanie poinformowany o czasie zrealizowania zamówienia drogą telefoniczną bądź e-mailową. Kiedy zamówiony towar będzie do odbioru, Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub e-mailem przez pracownika sklepu pl . 
 8. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.
 9. Sklep oddechowy.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, jeżeli istnieją wyraźne wątpliwości, co do osoby Klienta, Klient nie przestrzega zasad Regulaminu lub zamówienie nie może zostać zrealizowane z przyczyn logistycznych.
 10. Złożone przez Klienta zamówienie może być przez niego anulowane tylko drogą telefoniczną tel. 22 380 32 80. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

III Płatności

 1. Za zakupy w sklepie pl można zapłacić w następujący sposób:    
  1. przelewem na rachunek bankowy - numer konta jest zawsze wyświetlany w momencie dokonania zakupu przy opcji zapłaty "przelew". Dodatkowo dane rachunku Klient otrzymuje za pośrednictwem wiadomości e-mail. Wysyłka towaru następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy E-mocja Sp. z o.o.

   Właściciel konta:

   e-mocja sp. z o.o.

   ul.Złota 61 lok. 100

   00-819 Warszawa

   mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   tel. 22 380 32 80

   fax: 22 380 30 58

   Numer konta bankowego: PKO Bank Polski SA,

   nr konta: 49 1440 1387 0000 0000 1317 1572

  2. gotówką w kasie, jeśli odbiór towaru następuje osobiście w naszym sklepie stacjonarnym, w Warszawie (Biuro Handlowe, ul. Ewy 1, 03-641 Warszawa).
  3. gotówką przy odbiorze przesyłki (czyli za tzw. pobraniem).
 2. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Dokonując zakupu klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury bez podpisu. Faktura może zostać wysłana za pośrednictwem poczty w formacie pdf.
 3. Dowód zakupu jest niezbędny w przypadku: reklamacji, usług serwisu gwarancyjnego oraz zwrotów.
 4. Brak dokumentu zakupu należy zgłosić w ciągu 3 dni od daty otrzymania przesyłki.
 5. Ewentualne błędy w danych zawartych w fakturze VAT należy zgłosić w ciągu 10 dni od daty otrzymania faktury pod rygorem nieuwzględnienia reklamacji.

IV Koszty wysyłki i dostawa

 1. Wysyłki realizowane są głównie poprzez firmę kurierską FedEx.
 2. Wysyłka zamówionego towaru realizowana jest jedynie na terenie Polski.
 3. Nie realizujemy wysyłek poza granice Polski.
 4. Koszty dostawy są zawsze podane przy wyborze danej formy dostawy w koszyku sklepu.
 5. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący.
 6. Po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie, Sprzedający wysyła zamówienie. Od tego momentu Sprzedający powinien wysłać zamawiane Produkty w ciągu 5 dni roboczych, chyba że umowa zawarta z Kupującym stanowi inaczej.
 7. Termin wysyłki może ulec wydłużeniu jeśli Sprzedający ustalił urlop obejmujący ten okres czasu lub jeśli w opisie produktu Sprzedający wyraźnie zaznaczył, że termin wysyłki będzie dłuższy.

V Gwarancja, odpowiedzialność sprzedawcy i zwrot towaru

  1. Wszystkie towary w sklepie oddechowy.pl są objętą gwarancją. Gwarancją objęte są usterki produktu spowodowane wadliwymi częściami i/lub defektami produkcyjnymi.
  2. Klient przyjmuje do wiadomości, że zgodnie z przepisem art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 z późn.zm.) przysługuje mu prawo do odstąpienia od Umowy zawartej na odległość bez podania przyczyn poprzez złożenie pisemnego oświadczenia. Dowód zakupu jest niezbędny w przypadku: reklamacji, usług serwisu gwarancyjnego oraz zwrotów.
  3. Przed wymianą, zwrotem lub reklamacją towaru Klient jest zobowiązany do skontaktowania się z pracownikiem sklepu pl telefonicznie 22 380 32 80 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia szczegółów.

Adres sklepu:

E-mocja Sp. z o.o.

Biuro Handlowe

ul. Ewy 1

03-641 Warszawa

 1. Zwracany towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie dostarczony do sklepu w oryginalnym, nieuszkodzonym fabrycznym opakowaniu, z kompletną jego zawartością (nie tylko samo urządzenie, ale również wszelkie inne dołączone akcesoria, instrukcje i dokumenty). Zwracany towar i dołączone do niego akcesoria nie mogą nosić śladów używania.
 2. Odsyłany towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu wraz z dołączonym paragonem zakupu lub kopią faktury a także powinien zawierać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne oraz wyraźne wskazanie, w jaki sposób kupujący chce odebrać zwracaną za towar należność: przelewem na konto (proszę podać numer konta) lub osobiście w sklepie stacjonarnym.
 3. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 4. Klient pokrywa koszty wysyłki towaru przeznaczonego do wymiany, zwrotu lub reklamacji.
 5. Reklamacje są rozpatrywane są w terminie 14 dni.
 6. Sklep oddechowy.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przesyłki dotyczące zwrotu, reklamacji lub wymiany towaru, które zostały wysłane przez Klientów, a następnie zaginęły w drodze do naszej placówki.
 7. Towar zakupiony w naszym sklepie internetowym może być zwrócony do 14 dni roboczych od czasu otrzymania paczki przez Klienta. Zwrotowi podlega towar nieużywany, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. Koszt przesyłki towaru do sklepu pl ponosi Klient.
 8. W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy wartość towaru przelewem w ciągu 14 dni roboczych od momentu uznania reklamacji. Zwrotowi podlega jedynie należność za zwracany towar. Zwrotowi nie podlegają opłaty dodatkowe, związane z przeprowadzeniem transakcji oraz przesyłką.
 9. Towar zakupiony w naszym sklepie stacjonarnym może być zwrócony do 1 dnia roboczego od zakupu przez Klienta. Zwrotowi podlega towar nieużywany, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu.
 10. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w wypadkach towarów dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić́ ze względu na ochronę̨ zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
 11. Różnice między rzeczywistym wyglądem produktu, a jego zdjęciem na stronie internetowej oddechowy.pl nie mogą być podstawą reklamacji i zwrotu zakupionego towaru.

VI Polityka prywatności, ochrona danych osobowych

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), informujemy Użytkowników o przetwarzaniu ich danych osobowych i zasadach na jakich to się odbywa.

 1. Administratorem danych osobowych Klientów jest E-mocja Sp. z o.o., Złota 61 lok. 100, 00-819 Warszawa zarejestrowana pod numerem KRS 0000385863. REGON: 016431800, NIP: 5272656272.
 2. E-mocja Sp. z o.o. przykłada ogromną wagę do ochrony prywatności Klientów i jako administrator danych chroni je i zabezpiecza przed dostępem osób nieupoważnionych.
 3. E-mocja Sp. z o.o. sprawuje stałą kontrolę nad procesem przetwarzania danych oraz ogranicza dostęp do danych w możliwie największym stopniu. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1,3 i 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celach związanych z prowadzeniem serwisu.
 4. Dane Klientów są wykorzystywane do celów związanych z działaniem serwisu, w tym ewidencji sprzedaży, do kontaktowania się z Klientem w sprawach dotyczących zamówień, do realizacji zamówień złożonych przez Klienta, do dopasowania treści strony do preferencji Klienta, do zapewnienia bezpieczeństwa usług, do dokonywania pomiarów, które umożliwiają doskonalenie usług, do celów statystycznych oraz do celów marketingowych takich jak, mailing i remarketing.
 5. Dane Klienta gromadzone przez Administratora w celach wymienionych w punkcie 6.4 to: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres email, numer telefonu, adres IP, rodzaj używanej przeglądarki i identyfikator sesji, numer konta bankowego. W przypadku Sprzedawców są to dodatkowo: nazwa firmy, NIP, adres siedziby firmy.
 6. W celu realizacji zamówień, dane osobowe Klienta są przekazywane realizatorom usługi doręczenia przesyłki np. firmom kurierskim czy Poczcie Polskiej.
 7. Dane Klientów mogą być udostępniane organom państwowym uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa oraz, w przypadku nieuregulowania należności wobec E-mocja Sp. z o.o., podmiotom prowadzącym w jego imieniu postępowanie związane z dochodzeniem należności.
 8. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Klient może również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 9. Dane osobowe Klienta przechowywane są przez Administratora bezterminowo, do momentu wyrażenia przez Klienta chęci ich usunięcia.
 10. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się do Administratora z prośbą o udzielenie informacji. Każdemu Użytkownikowi przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

VII Postanowienia końcowe

  1. Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z jego brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia.
  2. E-mocja Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu. Zmiana Regulaminu wchodzi w życie w terminie 14 dni od opublikowania na stronie oddechowy.pl.
  3. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem oddechowy.pl a konsumentami będą rozstrzygane na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu lub sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży.
  4. Wszelkie uwagi, sugestie oraz komentarze prosimy kierować na adres:
  5. e-mocja (TM)

   Złota 61 lok. 100

   00-819 Warszawa

   mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  6. Na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83), zabrania się wykorzystania treści oraz plików zamieszczonych na stronie internetowej oddechowy.pl bez uprzedniej zgody oddechowy.pl lub osób posiadających prawo do ich wykorzystywania.
Our website is protected by DMC Firewall!