WYPOŻYCZALNIA APARATÓW CPAP

Aparaty CPAP poprawiają jakość życia, a niekiedy nawet je ratują. Jeśli Ty też cierpisz na obturacyjny bezdech senny, powinieneś bezwzględnie zaopatrzyć się w swój CPAP. Jeśli jednak nie jesteś pewny co do jego działania i nie chcesz od razu kupować sprzętu za pełną kwotę, my oferujemy idealne rozwiązanie tej sytuacji. W naszej wypożyczalni możesz wypróbować przepisany przez Twojego lekarza aparat i na tej podstawie zdecydować o jego kupnie na stałe lub o zmianie sprzętu.

Jest to także wspaniałe rozwiązanie dla osób, które oczekują na wydanie nowego aparatu np. po reklamacji, a nie chcą przerywać kuracji. Ze względów higienicznych wymagany jest jedynie zakup odpowiedniej maski, która i tak przyda się w przyszłości przy regularnym zakupie aparatu CPAP. Sprzęt dostaniesz już zaprogramowany według zaleceń lekarza i gotowy do użytku.

Czy i kiedy wypożyczenie aparatu CPAP ma sens?

 

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie bezdech senny a lekarz zalecił aparat CPAP – wypożyczenie urządzenia nie ma większego sensu. Będziesz go potrzebował codziennie, często przez wiele lat.  Stąd miesięczne opłaty za wypożyczenie aparatu na bezdech senny mogą być nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do zakupu sprzętu. Zakup urządzenia może okazać się dla Ciebie korzystniejszy, tym bardziej, że możesz uzyskać dofinansowanie z NFZ.

✅ w celu odpowiedniego ustawienia ciśnień

✅ na zlecenie lekarza,

✅ po wykonanym prywatnie badaniu poligraficznym,

✅ na próbę,

W wielu przypadkach celem jest wykonanie miareczkowania. Czyli chodzi o to, aby lekarz mógł ostatecznie zalecić odpowiednie ustawienie aparatu CPAP a także potwierdzić rodzaj zalecanego urządzenia (stałociśnieniowego, autoCPAP bądź BiPAP).

Często zastanawiacie się  (mając już zdiagnozowany bezdech senny, ale nie w postaci ciężkiej) czy będziecie potrafili spać w aparaturze? Czy korzyść z użytkowania aparatu CPAP będzie większa, niż ewentualny dyskomfort snu z uwagi na podłączenie pod urządzenie?

W takich przypadkach warto rozważyć wypożyczenie aparatu CPAP, aby „sprawdzić” jak się w nim śpi. Należy jednak pamiętać, że będziemy musieli się z dodatkowymi, bezzwrotnymi kosztami poza opłatą miesięczną za wypożyczenie aparatu CPAP – np. zakupem maski, która jest indywidualnie dopasowywana.

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o bezpośredni kontakt:

Biuro tel. +48 22 380 32 80 – 81

Tel. komórkowy : +48 784 636 639

e-mail: biuro@emocja.pl

Kaucja płatna na konto:
49 1440 1387 0000 0000 1317 1572
PKO Bank Polski

CPAP

CPAP auto

CPAP z maską

CPAP auto z maską

BiLevel

BiLevel Auto

BiLevel ST

Cena poglądowa w przeliczeniu na 1 dzień1

3 zł/dzień

5 zł/dzień

5 zł/dzień

7 zł/dzień

8 zł/dzień

11 zł/dzień

11 zł/dzień

Opłata miesięczna (min. 3 miesiące wypożyczenia)3

90 zł/msc

150 zł/msc

150 zł/msc

210 zł/msc

240 zł/msc

330 zł/msc

330 zł/msc

Zabezpieczenie – kaucja zwrotna

1000,00 zł

2000,00 zł

2000,00 zł

3000,00 zł

3000,00 zł

4000,00 zł

4000,00 zł

1Cena poglądowa w przeliczeniu na 1 dzień korzystania z urządzenia – obowiązuje jednak rozliczenie miesięczne na podstawie faktury

2Przykładowe modele urządzeń. Otrzymany aparat jest uzależniony od aktualnej dostępności urządzeń.

3Dokładne zasady wypożyczenia opisane są w umowie wypożyczenia podpisywanej przy wydawaniu sprzętu.

WARUNKI:

Istnieje możliwość wypożyczenia CPAP razem z maską, lub zakupu maski w promocyjnej cenie i wypożyczenia sprzętu

Zobacz promocję na zakup maski i wypożyczenie CPAP.

SPECJALNE:

Jeśli Pacjent kupi u nas wypożyczony sprzęt w ciągu pół roku to wartość wypożyczenia (netto) do momentu wykupu odejmujemy od ceny netto zakupionego sprzętu.