Home-1

CPAP

CPAP to metoda wspomagania oddychania stosowana głównie w leczeniu bezdechu sennego, a także w przypadku niewydolności oddechowej. Aparaty CPAP w ofercie Oddechowy.pl to gwarancja skuteczności i świetnej ceny. Posiadamy szeroki wybór aparatów i masek CPAP na bezdech senny znanych, światowych marek. Aparaty CPAP Maski CPAP.

Wypożyczalnia CPAP

Aparaty CPAP poprawiają jakość życia, a niekiedy nawet je ratują. Jeśli Ty też cierpisz na obturacyjny bezdech senny, powinieneś bezwzględnie zaopatrzyć się w swój CPAP. W nowej wypożyczalni na oddechowy.pl, możesz wypróbować przepisany przez Twojego lekarza aparat i na tej podstawie zdecydować o jego kupnie na stałe lub o zmianie sprzętu.

Bezdech / diagnostyka snu

Konsultacja medyczna pacjenta z podejrzeniem bezdechu podczas snu. Kwalifikacja do badania polisomnograficznego, ocena wyników badania, wskazówki terapeutyczne. Badanie screeningowe dostarcza mniej danych niż pełne badanie polisomnograficzne, pozwala ono z dużą dokładnością określić rodzaj, liczbę bezdechów, oraz ich korelację z wysyceniem krwi tętniczej tlenem.

Sprzęt medyczny

Oferujemy specjalistyczny sprzęt medyczny oraz wysokiej jakości produkty medyczne do użytku domowego oraz szpitalnego renomowanych producentów. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń CPAP (aparaty CPAP, maski CPAP i akcesoria), respiratorów, polisomnografów, pulsoksymetrów, asystorów kaszlu i wielu innych akcesoriów medycznych.

Nowości

Produkty

300,00 
Maska JOYCE Gel nosowa to maska niemieckiej firmy Lowenstein...
3000,00 
NOWY aparat automatyczny niemieckiej firmy Hoffrichter Gmbh ze zintegrowanym...
425,00 
Poznaj nową, minimalistyczną i kompaktową maskę nosową firmy Fisher...
Q-NRG jest przenośnym aparatem (Metabolicznym Wózkiem) zaprojektowanym do pomiarów...
480,00 
LENA – nowa maska ​​twarzowa firmy Löwenstein – została...
3628,80 
Kaniula Oxymizer (zasobnik tlenu) numer kat. P- 224 jest...

stop wirusom

medi raty

test bezsenność

wypożyczalnia cpap

badanie 50% taniej