Brak kategorii

Regulamin oraz polityka prywatności

Regulamin oraz polityka prywatności sklepu e-mocja

I Postanowienia ogólne

1 Sklep internetowy oddechowy.pl znajdujący się pod adresem www.oddechowy.pl służy do prowadzenia sprzedaży na odległość za pośrednictwem sieci internet.

2 Właścicielem sklepu oddechowy.pl jest firma e-mocja sp.z o.o zarejestrowana w Warszawie  przy ulicy Złotej 61 NIP 527-265-62-72 REGON: 016 43 18 00 . Pod numerem KRS 0000385863.

3 Zamówienia w sklepie internetowym można składać przez całą dobę 365 dni w roku – realizacja zamówień odbywa się tylko w dni powszednie w godzinach 10-18.

4 Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Przy wysyłce towarów na terenie Polski, ceny nie są obciążane żadnymi dodatkowymi opłatami lub podatkami.

5 Zawartość sklepu internetowego nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. W szczególności informacje o dostępności produktów nie są podstawą do traktowania zawartości sklepu internetowego jako oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

6 Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.

7 Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych.

II Realizacja zamówień

1 Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

2 W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: info@e-mocja.pl, tel: 22 380 32 80-81, fax: 22 380 30 58

3 Sklep oddechowy.pl zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia. W tym celu możemy poprosić o potwierdzenie zamówienia mailowo lub telefoniczne. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

4 Sklep zastrzega sobie prawo nie przyjęcia do realizacji zamówienia w przypadku trwałej niedostępności zamówionego towaru u dostawców lub z powodu innych przyczyn np. niezgodność cen produktu ze stanem rzeczywistym.

5 Zamówienia realizowane są w ciągu 3 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia (średni czas oczekiwania na przesyłkę to ~5 dni). W przypadku trudności z realizacją, klient jest informowany telefonicznie lub e-mailem o braku możliwości zrealizowania jego zamówienia w założonym terminie. Klient podejmuje wówczas decyzje o dalszej realizacji zamówienia (wydłużenie się czasu realizacji lub realizacji zamówienia w częściach), bądź rezygnacji z niego.

6 Oznaczenie produktu jako dostępnego oznacza, iż dany towar znajduje się w magazynie lub w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Jeżeli zamówienie będzie obejmowało produkty, których część znajduje się w magazynie, a część, w naszym sklepie termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny do dostarczenia zamówionych towarów do magazynu głównego w celu skompletowania zamówienia, o czym Klient jest informowany telefonicznie lub e-mailem.

7 Jeżeli podczas składania zamówienia Klient wybrał jako formę płatności „Odbiór osobisty” zostanie poinformowany o czasie zrealizowania zamówienia drogą telefoniczną bądź e-mailową. Kiedy zamówiony towar będzie do odbioru, Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub e-mailem przez pracownika sklepu  oddechowy.pl .  

8 Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.

9 Sklep  oddechowy.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

10 Złożone zamówienie może być anulowane tylko drogą telefoniczną tel. 22 380 32 80. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

III Płatności

1 Za zakupy w sklepie  oddechowy.pl można zapłacić w następujący sposób:

przelewem na rachunek bankowy – numer konta jest zawsze wyświetlany w momencie dokonania zakupu przy opji zapłaty „przelew”
Dodatkowo dane rachunku otrzymają Państwo emailem. Wysyłka towaru następuje dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
Właściciel konta:

e-mocja sp. z o.o.
ul. Złota 61 lok. 100

00-819 Warszawa
mail: info@e-mocja.pl
tel. 22 380 32 80
fax: 22 380 30 58

Numer konta bankowego: PKO Bank Polski SA,

nr konta: 49 1440 1387 0000 0000 1317 1572

gotówką w kasie, jeśli odbiór towaru następuje osobiście w naszym sklepie w Warszawie.

gotówką przy odbiorze przesyłki (czyli za tzw. pobraniem).

2 Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura VAT. Dokonując zakupu klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury bez podpisu.

3 Dowód zakupu jest niezbędny w przypadku: reklamacji, usług serwisu gwarancyjnego oraz zwrotów.

4 Brak dokumentu zakupu należy zgłosić w ciągu 3 dni od daty otrzymania przesyłki.

5 Ewentualne błędy w danych zawartych w fakturze VAT należy zgłosić w ciągu 10 dni od daty otrzymania faktury pod rygorem nieuwzględnienia reklamacji.

IV Wysyłka

1 Wysyłki realizowane są głównie poprzez firmę kurierską FedEx.

2 Wysyłka zamówionego towaru realizowana jest jedynie na terenie Polski.

3 Nie realizujemy wysyłek poza granice Polski.

4 Koszty dostawy są zawsze podane przy wyborze danej formy dostawy w koszyku sklepu.

V Gwarancja, odpowiedzialność sprzedawcy i zwrot towaru

1 Wszystkie towary w sklepie oddechowy.pl pochodzą od Polskich dystrybutorów i są objętą gwarancją.

2 Dowód zakupu jest niezbędny w przypadku: reklamacji, usług serwisu gwarancyjnego oraz zwrotów.

3 Przed wymianą, zwrotem lub reklamacją towaru Klient jest zobowiązany do skontaktowania się z pracownikiem sklepu  oddechowy.pl telefonicznie

22 380 32 80 lub mailowo info@e-mocja.pl w celu ustalenia szczegółów.

Adres sklepu:
E-mocja Sp. z o.o.
Biuro Handlowe
ul. Ewy 1
03-641 Warszawa

4 Zwracany towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie dostarczony do sklepu w oryginalnym, nieuszkodzonym fabrycznym opakowaniu, z kompletną jego zawartością (nie tylko samo urządzenie, ale również wszelkie inne dołączone akcesoria, instrukcje i dokumenty). Zwracany towar i dołączone do niego akcesoria nie mogą nosić śladów używania.

5 Odsyłany towar powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu wraz z dołączonym paragonem zakupu lub kopią faktury a także powinien zawierać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne oraz wyraźne wskazanie, w jaki sposób kupujący chce odebrać zwracaną za towar należność: przelewem na konto (proszę podać numer konta) lub osobiście w sklepie stacjonarnym.

5 Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

6 Klient pokrywa koszty wysyłki towaru przeznaczonego do wymiany, zwrotu lub reklamacji.

7 Reklamacje są rozpatrywane są w terminie 14 dni

8 W przypadku uznania reklamacji niezwłocznie zwracamy koszta związane z wysyłką do nas reklamowanego towaru.

9 Sklep  oddechowy.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przesyłki dotyczące zwrotu, reklamacji lub wymiany towaru, które zostały wysłane przez Klientów, a następnie zaginęły w drodze do naszej placówki

10 Towar zakupiony w naszym sklepie internetowym może być zwrócony do 14 dni roboczych od czasu otrzymania paczki przez Klienta. Zwrotowi podlega towar nieużywany, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. Koszt przesyłki towaru do sklepu  oddechowy.pl ponosi Klient.

11 W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy wartość towaru przelewem w ciągu 14 dni roboczych od momentu uznania reklamacji. Zwrotowi podlega jedynie należność za zwracany towar. Zwrotowi nie podlegają opłaty dodatkowe, związane z przeprowadzeniem transakcji oraz przesyłką.

12 Towar zakupiony w naszym sklepie stacjonarnym może być zwrócony do 1 dnia roboczego od zakupu przez Klienta. Zwrotowi podlega towar nieużywany, nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu.

VI Polityka prywatności, ochrona danych osobowych

1 Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Zakres zbieranych danych jest minimalny i dotyczy jedynie tych danych, które są niezbędne do realizacji wyżej wymienionych celów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

2 Twoje dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która w żaden sposób nie jest dostępna dla osób nieupoważnionych. Przetwarzanie danych jest wykonywane tylko i wyłącznie dla potrzeb pracowników sklepu w celu dostarczenia zamówionej przesyłki lub operatorom płatności w celu obsługi płatności dla konkretnego zamówienia.. Gromadzenie danych jest wykonywane z należytą starannością i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

3 Zawsze masz prawo do wglądu oraz korekty swoich danych. W każdym momencie możesz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.

4 Użytkownik sklepu, niezależnie od możliwości złożenia zamówienia, posiada możliwość zapisania się na wysyłany drogą e-mailową Newsletter sklepu  oddechowy.pl

VII Postanowienia końcowe

1 Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna – sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z jego brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia.

2 Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna – sprzedaży między sklepem oddechowy.pl a konsumentami będą rozstrzygane na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu lub sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży.

3 Wszelkie uwagi, sugestie oraz komentarze prosimy kierować na adres:

e-mocja (TM)
ul. Złota 61 lok. 100
00-819 Warszawa
mail: info@e-mocja.pl
tel. 22 380 32 80
fax: 22 380 30 58